top of page
Almanyada aşçılık, almanya aşçı olmak, almanyada aşçı, almanya aşçı, almanya garson, uşak garson, uşak almanya aşçı, uşak ingilizce, uşak almanca

Yurt Dışında
Aşçı ve Garson

Almanya'ya artan göç talebiyle birlikte, almanya'da aşçı olmak ve almanya'da garsonluk yapmak soruları merak edilmeye başlandı. Son zamanlarda nitelikli iş gücü ve personele ihtiyacı olan Almanya başta olmak üzere bir çok avrupa ülkesi Türkiye'den garson ve aşçı alımı yapmaya başladı.

Almanyada aşçılık, almanya aşçı olmak, almanyada aşçı, almanya aşçı, almanya garson, uşak garson, uş

Almanya'da Aşçılık ve Garsonluk

Almanya'da Aşçılık yapmak günümüzde Almanya'ya taşınmak isteyen bir çok Aşçı ve Garson'un merak ettiği bir konu. Almanya' son yıllarda Türkiye'den Aşçı ve Garson alımına başladı. Bu noktada merak edilen sorular ise; Almanya'da Aşçı ve Garson olmak için gereken şartlar nedir, çalışma şartları nedir ve Almanya'da Aşçı ve Garson maaşları ne kadar? İlkay Danışmanlık ve Dil Okulu olarak Almanya'da Aşçı olmak isteyenlere yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz. Vize İşlemleri, Konaklama ve Karşılama, Aile birleşimi ve yurt dışı danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Almanya ve Avrupa'da bulunan partnerlerimiz aracılığıyla mesleğinizi Almanya ve Avrupa'da profesyonel bir şekilde yapmanız için sizinleyiz. Detaylı bilgi için sizleri ofisimize bekliyoruz.

 Hayallerinize birlikte yürüyelim.

whatsapp-icon-ilkay-danismanlik.png
call-icon-ilkay-danismanlik-usak-dil-kursu-ve-yurtdisi.png
  • Instagram
almanyada-asci-ve-garson--almanya-asci-maaslari-(1) (1).jpg

Almanya'da Aşçı Olarak Çalışmak

Almanya'da aşçı olarak çalışmak istiyorsanız, mesleğinize Almanya'da devam etmek istiyorsanız ve ihtiyacınız olan bilgilere ulaşamıyorsanız doğru adrestesiniz. Almanya'da aşçı olarak çalışmak isteyenlerin merak ettiği belli başlı bazı sorular şu şekilde

  • Almanya'da Aşçı maaşları ne kadar?

  • Almanya'da aşçı olmak için dil şartı var mı?

  • Almanya'da aşçı olmak için dil şartı seviyesi nedir?

  • Almanya'da aşçı diploma denkliği nasıl alınır?

  • Almanya’da Çalışma Tecrübesi Olmadan Aşçılık İşi Nasıl Bulabilirim?

Almanya'da profesyonel şef ve aşçı olarak çalışmak ve kariyerinize orada devam etmek istiyorsanız, Almanca dil seviyenizin en az B1 olduğunu ÖSD, Telc ve Goethe gibi sınavlardan alacağınız sertifika ile kanıtlamalısınız. Aşçı olarak çalışan kişiler, diğer mutfak veya restoran görevlileriyle aktif olarak etkileşim halinde olduklarının farkında olmalıdır. Sipariş almak, anlamak ve şikayetlere cevap vermek bir aşçı için çok önemlidir. Özellikle Avrupa vatandaşlığına sahip değilseniz Almanca bilmek biraz daha önemli hale geliyor. İlkay Yurtdışı Danışmanlık ve Dil Kursu olarak, Almanca dil kursu için gerekeli eğitiminiz ve mesleğinize Almanya'da devam etmek için ihtiyacınız  danışmanlık hizmetinizi profesyonel bir şekilde vermekteyiz.

Bu hizmetten faydalanmak için Aşçı ve Garson meslek gruplarında; gerekli sertifikalar, iş geçmişi, diploma vb. belgeler ile birlikte gerekli seviyede Almanca dil yeterlilik sertifikası zorunludur. 

whatsapp-icon-ilkay-danismanlik.png
call-icon-ilkay-danismanlik-usak-dil-kursu-ve-yurtdisi.png
  • Instagram
bottom of page