top of page
Almanya tırcı, almanya tır tamircisi, almanyada tır tamircisi, almanyada tırcı olmak, almanya tır, LKW sürücüsü,

Tır Tamircisi

Almanya'da artan tır şöförü ihtiyacının yanı sıra Tır Tamircisi talebi de her geçen gün artmakta. Türkiye'den Almanya'ya gitmek isteyen ve mesleğini orada yapmak isteyen Tır Tamircileri için şu an var olan Tır Tamircisi alanındaki açıklık çok güzel bir fırsat. Almanya'da Tır Tamircisi olmak istiyor ve süreç hakkında bilgi alıp danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki butonlara tıklayıp bize ulaşabilir ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

whatsapp-icon-ilkay-danismanlik.png
call-icon-ilkay-danismanlik-usak-dil-kursu-ve-yurtdisi.png
  • Instagram
almanya-tamirci-almanyada-tamirci-olmak-almanya-oto-tamir-sanayi (1).jpg

Almanya'da Tır Tamircisi Olmak

Almanya'da giderek artan iş gücü ihtiyacı bir çok alanda mevcut. Otomotiv sanayi ve lojistik alanında çok büyük bir pazara sahip olan Almanya için tır tamircisi, tır şoförü ve araba tamircisi gibi iş alanları aranan meslek grupları listesine girdi. Mesleğine Almanya'da devam etmek isteyen tamirci ve tır tamircileri için İlkay Yurtdışı Danışmanlık ve Dil Okulu olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Almanya'da bulunan iş ortaklarımız ve şirketlerimiz aracılığıyla sizleri sadece Almanya'ya götürmek değil gittiğiniz zaman iş arama veya alışma süreci gibi sorunları yaşatmadan, gider gitmez iş başı yapıp oradaki hayatınıza, hayat kalitenizi düşürmeden devam edebilmenizi sağlıyoruz. 

Almanya'da tamirci ve tır tamircisi maaşları ne kadar?

Almanya'da bir tır tamircisinin maaşı, deneyime, yere ve işverenin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir. Ortalama olarak, Almanya'da araba ve tır tamircilerinin maaşları aylık brüt ortalama 2000-3000 Euro olabilir.
Bununla birlikte, daha deneyimli tamirciler ve özel becerilere sahip kişiler daha yüksek maaş alabilir. Örneğin, araç elektroniği veya diğer özel becerilere sahip oto tamircileri daha yüksek maaş alıyor.
İşyeri de maaşı etkileyebilir. Ücretler, özellikle büyük şehirlerde genellikle daha yüksektir. Ancak, net maaşın buna bağlı olarak daha düşük olabileceği dikkate alınmalıdır, çünkü bu şehirlerde yaşam maliyeti de daha yüksektir.
Bu nedenle, Almanya'da araba tamircisi maaşları bir kaç faktöre bağlı olarak değişebilir. Aynı zamanda maaşların da genel olarak ılımlı olduğu söylenebilir.

whatsapp-icon-ilkay-danismanlik.png
call-icon-ilkay-danismanlik-usak-dil-kursu-ve-yurtdisi.png
  • Instagram
bottom of page