top of page

Yurt Dışında
Yüksek Lisans Eğitimi

Yurt dışında yüksek lisans ve üniversite eğitimi yıllardır  öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu eğitim biçimlerinden biri olmuştur. Yurt dışında eğitim denilince akla hemen Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık ve Avrupa ülkelerinden özellikle Almanya ve Polonya gelmektedir. Bu ülkelerde hem devlet hem de özel üniversiteler bulunmaktadır. Başvuru gereklilikleri ve formları da ülkeye göre değişir. Bu ülkelerdeki öğrencilerin üniversite eğitimini tercih etmelerinin birçok nedeni vardır. Bunlardan biri modern bir üniversitede okurken yurt dışında yaşama fırsatıdır. Ayrıca birinci öncelik dünya standartlarında bir üniversitede okumaktır.

ITIL-4-Training.jpg

BİR PLANDAN YOKSUNSANIZ
BAŞKALARININ PLANLARININ PARÇASI OLURSUNUZ!

Her sabah uyandığınızda hedefleriniz ve hayallerinizi düşündüğünüzü biliyoruz. Siz de her genç gibi Avrupa'da veya yurt dışında iyi bir geleceğe sahip olmanın hayallerini kuruyorsunuz. Tüm işlerinizi, ödevlerinizi bitirdilkten sonra sizde kendinizi "Yurt dışında nasıl üniversite okuyacağınızı araştırırken" mi buluyorsunuz?

İlkay Danışmanlık ve Dil Okulu olarak sizin için buradayız.

Dünyanın En İyi Üniversiteleri

Türkiye'de 10-15 yıllık geçmişi olan bir vakıf üniversitesinde okumak yerine, eğitiminizi yurt dışında veya Avrupa'da eğitim dünyasında çok prestijli bir konuma gelmiş bir Üniversitede tamamlama avantajına sahipsiniz. İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Polonya gibi dünyanın önde gelen eğitim merkezlerinde bulunan üniversiteler, her yıl dünyanın her yerinden çok sayıda uluslararası öğrenciyi kabul etmektedir. Dünyanın en iyi üniversiteleri listelerinde sürekli olarak üst sıralarda yer alan kurum, son teknoloji ve deneyimli eğitimcilerle kaliteli eğitim sunmaktadır.

Students-Adobe-Stock.jpg
COVID19 How Are University Admissions Affected.jpg
COVID19 How Are University Admissions Affected.jpg

BİR PLANDAN YOKSUNSANIZ
BAŞKALARININ PLANLARININ PARÇASI OLURSUNUZ!

Türkiye'de sıradan bir üniversite yerine yurtdışındaki saygın kurumlardan birinden üniversite diploması almak size iş hayatınızda birçok avantaj sağlayacaktır. Öğrenim sırasında öğrenilen bir yabancı dilin etkisi, iş dünyasındaki seçeneklerinizi katlanarak artırır. Size dünyanın her yerinde çalışma fırsatı sunan bir üniversite diploması, hayatınızın geri kalanında çok önemli bir olumlu etkiye sahiptir. Hayallerinizde ki başarılı ve güzel geleceğe sahip olmak artık sizin için imkansız değil.

Yurt Dışında Üniversite Okumak İçin 10 Neden

1. Bir yabancı dili ana dili seviyesine çıkarma imkanı

2. Prestijli üniversitelerde yüksek kaliteli eğitim

3. Farklı kültürleri öğrenme fırsatı

4. Unutulmaz deneyimler için fırsat

5. En az 3 dile sahip olma avantajı

6. Özgeçmişinizdeki En Önemli Madde

7. Daha geniş istihdam fırsatları

8. uygun fiyatlı

9. 3 yıllık eğitim ile zaman kazanın

10. Çalışma ve oturma izni alma imkanı

shutterstock_225178372-scaled-1-2048x1366 (1).jpg
bottom of page