Uşak Yabancı Dil Kursu

Uşak Özel İlkay Dil Kursu; yenilikçi ve çağdaş eğitim metodları, genç ve dinamik öğretmenleriyle artık yabancı dil öğrenmeyi bir hayal olarak kalmasına izin vermemek için kurulmuş bir dil okuludur.
Speaking odaklı ve alışagelmiş dil eğitimi metodlarının aksine problem tespiti yapıp, problem çözmeye odaklı bir dil kursudur.
Gerek yüz yüze gerek uzaktan eğitim olarak derslerimizi vermekte, istediğiniz seviyeye ilgili eğitim kadromuzla temel atarak ulaşmaktayız.
Daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan kutulara tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz!

İngilizce Kursu

Bir İngilizce Dil Okulu olarak her yaştan, her kesimden ve her eğitim seviyesinden kişilere uygun çeşitli kurs imkanları sunmaktan gurur duyuyoruz. Uşak İlkay Dil Kursu bünyesindeki kurs seçeneklerini öğrenmek için programımıza göz atın ve ücretsiz deneme dersi için hemen yerinizi ayırtın!

DETAYLI İNCELE

Almanca Kursu

Genç ve yenilikçi eğitim metodları olan bir kurumda Almanca öğrenin. Nitelikli öğretmenler, son teknoloji öğretim yöntemleri, yoğun danışmanlık ve uzmanlık ve dünyaca ünlü kurs seviyesi sistemi, hızlı öğrenme başarısı sağlar. Almanya'da iş ortaklarımız ve aktif firmalarımız sayesinde bünyemizde size Almanya'da iş sağlıyor ve Almanya'da ki eğitim hayalleriniz için sizlere hizmet vermekteyiz.

DETAYLI İNCELE

Hakkımızda

Vizyonumuz ve misyonumuz tek ve açıktır:
'Sizlere daha iyi bir yaşam sağlayabilmek.'

İlkay © 2023 – 2029 - Tüm Hakları Saklıdır.